Naujos prekės

Naujos prekės

Savaitės pasiūlymai

Savaitės pasiūlymai

  • Išparduota

Temperatūros duomenų kaupiklis

0 komentarai 

Darbinės temperatūros diapazonas -30 ~ +70 °C 

23052101
45,00 €
su mokesčiais.

„Elitech RC-5+“ USB temperatūros duomenų kaupiklis turi „plug-and-play“ USB prievadą ir leidžia greitai pasiekti išsaugotus duomenis. Duomenų kaupiklis gali būti naudojama farmacijos, maisto, šaldytuvuose, medicininėse spintose, šviežio maisto spintose, šaldikliuose ar laboratorijose. Skirtingai nuo įprasto USB temperatūros duomenų kaupiklio, RC-5+ temperatūros duomenų kaupiklis turi dviejų tipų perspėjimo signalus – vienkartinį ir kaupiamąjį. Jo tvirta ir kompaktiška konstrukcija atitinka dinamiškus bet kokios jautrios saugojimo ir transportavimo sistemos poreikius. Jis realiuoju laiku įrašo temperatūrą, kuri yra saugoma atmintyje, kad būtų galima pasiekti per USB prievadą.

  • Automatiškai sugeneruota ir užšifruota PDF ataskaita: duomenis galima pateikti, išsaugoti, spausdinti ir eksportuoti Word/Excel/txt/PDF formatu.
  • Platus matavimo diapazonas: didelis tikslumas, -30 ~ +70 °C su vidiniu jutikliu ir didele 32000 taškų įrašymo talpa. ℃ arba ℉ pasirinktinai.
  • Paprasta naudoti: Ilgas baterijos veikimo laikas ir 10s ~ 24h reguliuojami įrašymo intervalai; viršutinė/apatinės riba.
  • Palaikoma „Mac“ / „Win“: nemokama programinė įranga, palaikanti „Windows“ ir „MacOS“ sistemas; duomenų mainai su kompiuteriu per USB be laido.
  • Daugkartinio duomenų įkrovimo funkcija: daugkartinio naudojimo temperatūros registratorius, paleiskite iš naujo paspausdami mygtuką arba naudodami programinę įrangą.
  • Yra gamintojo kalibravimo sertifikatas.
23052101

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai

Šiuo metu nėra pirkėjų atsiliepimų.

Parašykite savo atsiliepimą

Temperatūros duomenų kaupiklis

Darbinės temperatūros diapazonas -30 ~ +70 °C 

Parašykite savo atsiliepimą