Naujos prekės

Naujos prekės

Savaitės pasiūlymai

Savaitės pasiūlymai

Mikronika, MB - įmonė, vykdanti savo veiklą matavimo prietaisų ir svėrimo įrangos srityje.   Pagrindinė įmonės veikla: prekyba svarstyklėmis ir jų dalimis, termometrais, higrometrais, kitais matavimo prietaisais, svarstyklių montavimas, remontas ir priežiūra, kitos elektroninės įrangos remontas.

Taip pat prekiaujame įvairių parametrų pramoniniais kompiuteriais, aplinkai atspariais planšetiniais kompiuteriais bei kompiuterių komponentais.

Mūsų įmonės darbuotojai turi daugiametę patirtį dirbant su įvairaus tipo svarstyklėmis (nuo laboratorinių iki automobilinių), svėrimų kontrolės ir apskaitos programine įranga, aplinkos kontrolės prietaisais.

Esame Ispanijos gamintojo “Giropes” ir prekių ženklų "Giropes" bei "Baxtran" platintojai Lietuvoje.

Siūlome platų svarstyklių ir kitos svėrimo įrangos pasirinkimą, temperatūros ir drėgmės matavimo, kontrolės bei apskaitos prietaisus. Pramoninius kompiuterius galima užsakyti su reikiamais Jums parametrais. Garantuojame aukštą tiekiamų produktų kokybę. 

Atliekame įvairiausios elektronikos ir elektros įrangos remontą savo dirbtuvėje. Nesant galimybės pristatyti svėrimo įrangos į dirbtuvę, atvykstame pas užsakovą.

PASLAUGOS

Garantinis bei pogarantinis svarstyklių remontas.

Teikiame svėrimo, temperatūros kontrolės, kompiuterinės įrangos garantinio aptarnavimo paslaugą garantiniu laikotarpiu.

Pasibaigus garantiniam laikotarpiui teikiame šios įrangos remonto paslaugas pagal nustatytus įkainius.

Remontuojame įvairių prekės ženklų įrangą, nepriklausomai nuo to, kur ji buvo įsigyta.

Įsigiję prekes pas mus, galėsite būti ramūs dėl kokybiško ir greito jų remonto! Suteikiame galimybę specialistus išsikviesti į vietą.

Garantinis remontas apima darbų išlaidas ir atsargines garantinės prekės dalis. Detalėms, kurios laikomos turinčiomis ribotą vartojimo laiką (mechaninės spausdintuvų galvutės, baterijos ir akumuliatoriai, elektrodai, zondai ir pan.) garantija netaikoma. Išpakavę savo prekę, atidžiai apžiūrėkite, ar transportavimo metu neatsirado pažeidimų. Jei radote prekės defektų ar transportavimo pažeidimų, nedelsiant susisiekite su pardavėju. Išsaugokite visas įpakavimo medžiagas, kol įsitikinsite, kad prekė veikia tinkamai. Jeigu aptiksite defektų, prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje. Garantinis remontas atliekamas Mikronika, MB  dirbtuvėse. Prekes remontui pirkėjas pristato savo lėšomis. Specialistas gali būti iškviestas atlikti remontą pas pirkėją iš anksto susitarus dėl atskiro apmokėjimo. Garantinis remontas atliekamas tik pateikus užpildytą Mikronika, MB  garantinį raštą su nurodyta pardavimo data.

Mūsų rekvizitai:

Įm. kodas: 306265492

PVM kodas: 100015850214

Adresas: Savanorių pr. 74, LT-03148, Vilnius

El. paštas: info@mikronika.eu; shop@mikronika.eu

Telefonas: +37066400151

Atsiskaitomoji sąskaita:

LT633500010016308479

Swift kodas: EVIULT2VXXX

Banko kodas: 35000

Banko pavadinimas: „Paysera LT“, UAB

Parduotuvės adresas:

Panerių g. 64, Vilnius, LT-03160

(Įėjimas iš kiemo, antras aukštas). Prieš atvykdami, būtinai susisiekite su mumis, kadangi nevisada būname vietoje.

Pastatas

Planas