Naujos prekės

Naujos prekės

PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Pristatymo kainos ir terminai galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Siuntimas į kitas šalis apmokestinamas pagal atskirą tai šaliai taikomą kainininką. Išsamesnė informacija teikiama telefonu ir el. paštu.

Prekių su metrologine patikra pristatymo laikas gali būti ilgesnis.

Užsakytos prekės pristatomos kurjerių pagalba, į paštomatus ir pašto skyrius visoje Lietuvos teritorijoje, arba Mikronikos darbuotojų pagalba tik Vilniuje.

Pasirinkę "Mikronika" pristatymą, užsakymas vykdomas tik Vilniaus mieste darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Pasirinkę šį pristatymo būdą, Jūs garantuojate, kad prekę atsiimsite Vilniaus miesto ribose. Dėl tikslaus pristatymo laiko ir vietos susitariama telefonu, SMS, arba el.paštu. Jei norite atsiimti kitoje vietoje (ne Vilniuje), privalote sumokėti už kurjerio paslaugas, ar paštomatą. Jei atsisakote sumokėti siuntimo už Vilniaus miesto ribų išlaidas, pinigai už prekę negrąžinami, tačiau prekė rezervuojama 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pateikimo datos. Per šį laikotarpį galėsite atsiimti prekę, prieš tai susitarę dėl vietos ir laiko, arba sumokėti siuntimo išlaidas.

DĖMESIO. Prieš atvykdami atsiimti užsakytas prekes adresu Panerių g. 64, Vilniuje, būtinai susisiekite su mumis telefonu +37066400151, arba el. paštu shop@mikronika.eu ir sutarkite dėl tikslaus laiko, kadangi darbuotojai ne visada būna vietoje.

Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje.

Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.

Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 30 € mokestis.

SVARBU: Atvykite atsiimti prekės tik gavę pranešimą, jog prekė paruošta, ar sutarę atsiėmimo laiką bei vietą.

Kokybiškų prekių grąžinimas

Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau – CK) 6.228 straipsnio 1 dalies nuostatomis („Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis. Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti jų tinkamumą, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:

· grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;

· prekė yra nenaudota ir nesugadinta;

· prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);

· grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;

· grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas, garantinis talonas (jei jis buvo išduotas).

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

· prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas;

· prekės buvo užsakytos iš gamintojo konkrečiam pirkėjui.

· kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:

· prekių supakavimą.

· prekių grąžinimą registruota siunta, mūsų nurodytu adresu.